Noderīgas saites:

Ritvars Raits
  Publicēts: 2009-03-16  11:04:00 / Sports

Ziņot redakcijai

Hokeja klubs „ASK/Ogre” sekmīgi ir pārvarējis Latvijas atklātā čempionāta pusfināla kārtu. Svētdien, 15.martā, ogrēnieši jau trešo reizi pieveica „Rīga 2000” un iekļuva finālā, kur ar otra pāra („Liepājas Metalurgs” un „Latgale”) uzvarētāju cīnīsies par čempionu titulu.

Rīdzinieki uz spēli Vidzemes ledus hallē ieradās tikai pēc uzvaras, jo sērijā līdz trim uzvarām viņi bija nonākuši zaudētājos ar 1:2 un piedzīvot vēl vienu neveiksmi viņi vairs nevarēja atļauties. Tomēr arī laukuma saimnieki nebija noskaņoti uz sērijas pagarinājumu un mača 15.minūtē, kad pretinieki bija mazākumā, Mihails Kokļins ar precīzu metienu izvirzīja vadībā „bebrus” – 1:0. 2.perioda vidū vēl vienu skaitlisko vairākumu realizēja Kirils Ugarovs un rezultāts kļuva jau 2:0. Trešdaļas vidū viesi, pateicoties Sergeja Pečuras meistarībai, vienus vārtus gan atguva (2:1), tomēr punktu periodam pielika armijnieku vecmeistars Aleksandrs Kerčs, kurš sešas sekundes pirms pārtraukuma atjaunoja savai komandai divu vārtu pārsvaru – 3:1.

Arī pēdējās trešdaļas sākums veiksmīgāks bija mājiniekiem, jo pretinieku vārtsargu pārsteigt pamanījās arī pieredzējušais „bebru” aizsargs Aleksandrs Šiškovičs – 4:1. Atlikušajā laikā rīdzinieki ļoti centās, lai izglābtos no zaudējuma, tomēr nekas vairāk par vieniem Ģirta Ankipāna gūtajiem vārtiem viņiem neizdevās – 4:2. Jau divas minūtes pirms spēles beigām „Rīgas 2000” nomainīja savu vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, tomēr bez kļūdām darbojās ogrēniešu aizsardzība, bet mūsējo vārtu vīrs Mārtiņš Raitums bija vienkārši nepārspējams.

Pusfināla sērijā „ASK/Ogre” savus pretiniekus pārspēja ar 3:1. Jau pirmdienas vakarā mūsējie uzzinās, kas tad būs viņu pretinieki finālā. „Liepājas Metalurgs” un Daugavpils „Latgale” uzvaras līdz šim dalīja uz pusēm – 2:2. Uzvarai finālā būs nepieciešamas četras uzvaras, bet pirmā spēle notiks jau ceturtdien, 19.martā, tiesa, vēl nav zināms kur – Liepājā vai Ogrē.

Pievienot komentāru:

Vārds vai segvārds:*
  Skaitlis "7":*
   Komentārs:*

Portāla Fakti.lv vadība neatbild par rakstiem pievienotajiem apmeklētāju komentāriem, kā arī aicina to autorus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā rakstu komentēšanas iespēja var tikt liegta.

1.

wienkarshais
2009-03-17  13:12:54
a kapē par šo aktualo tēmu ir tik sausssss rakstiņš un nav izveidots videomateriāls ar spēlētāju intervijām???? Kā nekā Ogres ASK ir apspēlējusi R2000 komandu, kura pirms pusfināliem tika papildināta ar vairākiem Rīgas Dinamo spēlētajiem.????