Noderīgas saites:

HK "Ogre Juniors" preses dienests
  Publicēts: 2015-01-26  10:17:00 /

Ziņot redakcijai

24.janvārī Vidzemes ledus hallē notika Latvijas Hokeja čempionāta Virslīgas spēle, kurā vietējā komanda "Ogre/Sāga 97" uzņēma turnīra līderi HK "MOGO" (Rīga). Jaunie ogrēnieši piekāpās rīdziniekiem, taču spēja viņu vārtos raidīt trīs ripas – 3:7 (0:2; 0:2, 3:3).

HK "MOGO" Vidzemes ledus ieradās ar astoņām uzvarētām spēlēm pēc kārtas, tostarp panākumu pret otru Ogres komandu "Kurbadu" – 8:1. Savu pēdējo neveiksmi rīdzinieki bija piedzīvojuši tieši Ogrē, kad pēcspēles metienos ar 3:4 piekāpās "Ogrei/Sāgai 97", tāpēc bija skaidrs, ka viesi nekādas vaļības pret jaunajiem ogrēniešiem neatļausies.

Jau pirmajos divos periodos viesi guva katrā pa diviem vārtiem, izvirzoties vadībā ar 4:0. Ļoti neveiksmīga "Ogre/Sāga 97" hokejistiem bija pēdējās trešdaļas pirmā puse, kad HK "MOGO" triju minūšu laikā iemeta vēl trīs golus – 7:0. Tomēr ogrēniešiem izdevās spēles galarezultātu padarīt daudz pieklājīgāku.

Pirmos vārtus mūsējie guva 50.minūtē, pie tam – diezgan kuriozi. Pretinieku vārtsargs acīmredzot pārprata tiesneša žestu, nolēma, ka ogrēniešiem ir aizturētais sods, un metās uz rezervistu soliņu. To pamanīja mūsējie – Ogres komandas vārtsarga Kaspara Dzierkala piespēli vārtu guvumā pārvērta Emīls Potāpovs – 1:7. Vēl divus golus "Ogre/Sāga 97" iemeta nopietnā cīņā – 52.minūtē pēc Kristapa Liepas piespēles izcēlās Dmitrijs Seļutins (2:7), bet 57.minūtē Emīls Potāpovs, kuram asistēja Vladimirs Siņegubovs un Oļegs Šišļaņņikovs, panāca 3:7.

"Ogre/Sāga 97" ar deviņiem punktiem turnīra tabulā ieņem sesto vietu. Trešdien, 28.janvārī, ogrēnieši viesosies pie "Jūrmala HASC" hokejistiem, kurus jau divas reizes uzvarējuši. Cerēsim, ka jaunajiem ogrēniešiem izdosies vēl papildināt savu punktu krājumu.