Noderīgas saites:

Edgars Siliņš, Ķeguma novada čempionāta galvenais tiesnesis
  Publicēts: 2012-04-10  10:50:00 / Sports

Ziņot redakcijai

5.aprīlī Ķeguma komercnovirziena vidusskolas sporta zālē noslēdzās pirmais Ķeguma novada čempionāts florbolā.

Divu mēnešu garumā, ceturtdienu vakaros 5 komandas cīnījās par čempiona titulu, kopā nospēlējot 20 spēles. Pēdējā kārtā visai čempionāta intrigai bija jāatrisinās  - par trešo vietu cīnījās komandas ,,Rubeņi'' un ,,Ķeguma TEC 1''. Uzvara ar jebkuru rezultātu nodrošinātu bronzas medaļas. Ļoti saistošā un azartiskā spēlē ar 4:3 uzvaru nodrošināja ,,Rubeņi''. Cīņā par zelta medaļām tikās ,,Birzgale'' un ,,Ķegums''. Pēc pirmā puslaika vadībā ar vienu vārtu pārsvaru ķegumieši , tomēr otrajā puslaikā labāka saspēle izdevās birzgaliešiem , sametot pretinieku vārtos 7 bumbiņas, uz ko ķegumieši spēja atbildēt tikai ar 2 gūtiem vārtiem.

Pirmo Ķeguma novada čempionu rindās spēlēja (pirmajā rindā no kreisās):Kaspars Kreimanis , Toms Reiss , Armands Arājs , Raivis Krastiņš , (otrajā rindā no kreisās): Raitis Lazdiņš , Kristaps Krastiņš , Dāvis Janovskis , Pāvels Safonovs , Arvis Avens , Alfs Avens.

Par čempionāta rezultatīvāko spēlētāju kļuva Aivis Jonikāns(Ķegums) 30vārti+18 piespēles, otrajā vietā Dāvis Janovskis(Birzgale) 19+8 , trešais Oskars Kozerovskis14+9.

Paldies komandām par cīņassparu un vēlmi veidot savu novada čempionātu , paldies pašvaldībai par finansiālo atbalstu. Novēlu veiksmi tām komandām , kuras sāk dalību Lielvārdes atklātajā čempionātā .

Tiksimies nākamajos turnīros - varbūt jau vasarā...