Noderīgas saites:

Leonclass
  Publicēts: 2010-12-22  12:16:00 / Sports

Ziņot redakcijai

18.decembrī Ogrē jau aizvadīts starptautisks taekvondo turnīrs, kas tradicionāli tiek rīkots gada nogalē.

Turnīru organizēja sporta klubs Leonclass. Turnīrs apvienots ar gada nogales svētku svinībām ar taekvondo saistītiem bērniem, vecākiem un citiem ogrēniešiem. Par lieliskām dāvanām, aizgājušo adu aizvadot, kļuva diplomi, medaļas, sadzīves tehnika. Dāvanas saņēma arī treneri un turnīra viesi.

Kā ik gadu, turnīrā piedalījās draugi no Lietuvas, Igaunijas un dažādām Latvijas pilsētām. Šoreiz turnīrā kopumā piedalījās apmēram 150 sportisti. Kā plānots, šogad spēkus pirmoreiz izmēģināja arī citu sporta veidu - K-1 un Karate Šidokan - pārstāvji.

No ogrēniešu vidus 1.vietu 10-12 gadu vecuma grupā izcīnīja Solovjova Katrīna un Mihails Vlasovs.

1.vietu 15-17 gadu vecuma grupā - Edijs Gīrs.

2.vietu 15-17 gadu vecuma grupā izcīnīja Jekaterina Artemenkova un Krišjānis Putka.

3.vietu 10-12 gadu vecuma grupā ieņēma Jura Šļuncenvs un Sandis gīrs, bet 7-9 gadu vecuma grupā - Aleksandrs Semjonovs.

Savukārt K-1 turnīros 1.vietas savās kategorijās izcīnīja Aleksandrs Dvurečinskis un Edgars Cīrulis. 2.vietu ieņēma Lauris Šulcs un VAdims Bogdanovs, bet 3.-Kaspars Blekte, Rudolfs Kudļa, Jānis Edgars Jansons un Kristaps Kuplons.