Noderīgas saites:

ogresfakti
  Publicēts: 2008-10-19  20:54:00 / Sports

Ziņot redakcijai

Svētdien, spēlējot pašu mājās, ASK/"Ogre" ar 3:4 Ogres ledus hallē piekāpās Mogiļevas "Himvolokno".
Pirmais periods mūsējiem bija smags - "sausā" ielaisti pirmie divi vārti "Himvolokno" spēlētāju Aleksandra Borozenko un Andreja Romadanovska izpildījumā.
Otrā perioda otrajā minūtē, spēlējot vairākumā, "Himvolokno" rezultātu palielināja līdz 3:0. Pēc "Himvolokno" spēlētāja Ivana Saharova noraidījuma perioda 12.minūtē ogrēniešiem izdevās gūt pirmos vārtus Vjačesla Fanduļa izpildījumā.
Trešajā periodā mūsējie rezultātu izlīdzināja. Turpinot spēli papildlaikā, otrajā minūtē vārtus un uzvaru savai komandai guva "Himvolokno" spēlētājs Andrejs Romadanovskis.