Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2016-06-27  14:13:00 /

Ziņot redakcijai

25. un 26. jūnijā Jēkabpilī norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā U18 un U20 vecuma grupas vieglatlētiem, kurā pie medaļām tika arī trīs Ogres sportisti.

Vecuma grupā U18 par Latvijas čempionu 400 m barjerskriešanā kļuva Ogres novada sporta centra audzēknis Pēteris Broks (treneris - Zigurds Kincis), kurš finišēja pēc 57.66 s. Vēl vienai Ogres NSC audzēknei Lāsmai Padedzei (treneris - Artūrs Priževoits), kura startēja vecuma grupā U20, sudrabs lodes grūšanā un bronza diska mešanā. Lodi viņa aizgrūda 12.02 m, bet disku aizmeta 35.98 m. Ogrēniete Daira Deičmane, kura trenējas Rīgā, vecuma grupā U18 kļuva par Latvijas vicečempioni 800 m skriešanā. Viņas rezultāts - 02:22.23 min.