Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2015-09-28  08:44:00 /

Ziņot redakcijai

Sestdien, 26.septembrī, Ogres Sporta centrā HK Ogre/Miandum aizvadīja debijas spēli Baltijas handbolā līgā, tiekoties ar Celtnieks Rīga komandu. Ļoti aizraujošā spēlē, vairākkārt mainoties spēles vadībai, ogrēnieši izcīnīja uzvaru ar rezultātu 34:30.

Spēles sākumā Ogres Sporta centrs par godu HK Ogre/Miandum komandas debijai Baltijas līgā abām komandām bija sarūpējušas kliņģerus, par ko liels paldies Ogres komandas vārdā.

Pati spēle iesākās ļoti nervozi un spēles 5.minūtē ogrēnieši spēja izvirzīties vadībā ar 2-0. Lieliski pirmajās minūtēs darbojās mūsu vārtsargs Lauris Ozoliņš, kurš atvairīja 7m soda metienu kā arī vairākus metienus no ļoti labām metienu pozīcijām. Puslaika pirmo pusi HK Ogrekontrolēja notikumus laukumā un spēles 18.minūtē jau izvirzījās vadībā ar plus 5 - 11:6. Puslaika beigas, līdzīgi kā HK Ogre/Miandum iepriekšējā spēlē, tika nospēlēts nedisciplinēti - vairākkārt tika nopelnīti noraidījumi, kā rezultātā pretinieki spēja līdzsvarot notikumu gaitu laukumā un spēles 27.minūtē jau izvirzījās vadībā ar rezultātu 15:14. Līdz puslaika beigām Ogres handbolisti prata panākt neizšķirtu un pārtraukumā aizgāja pie rezultāta 16:16. Pašās puslaika beigās noraidījumu nopelnīja Ogres komandas spēlētājs Mārtiņš Dāvidnieks, kas nozīmēja to, ka otro puslaiku Ogrei bija jāsāk mazākumā.

Otrais puslaiks iesākās ļoti sllikti mūsu komandai - spēlējot mazākumā vēl vienu noraidījumu nopelnīja Artis Laganovskis. Spēlējot četratā ogrēnieši ielaida trīs vārtus un otrā puslaika sākumā nonāca iedzinējos ar 16:19. Spēles turpinājumā mūsu handbolisti centās izlīdzināt rezultātu, taču gandrīz uz katru mūsu komandas rezultatīvu uzbrukumu pretinieki atbildēja ar to pašu. Puslaika 12.minūtē uz brīdi HK Ogre izdevās izlīdzināt rezultātu - 22:22, taču Celtnieks komanda prata atkal izvirzīties vadībā un 10 minūtes līdz spēles beigām Ogres komandas treneris Andris Molotanovs bija spiests pieprasīt minūtes pārtraukumu pie rezultāta 27:29 Celtnieks komandas labā. Minūtes pārtraukums palīdzēja un pēdējās desmit minūtesogrēnieši lieliski nospēlēja aizsardzībā, kā arī lieliski vārtos nospēlēja Lauris Ozoliņš, kas ļāva pēdējās desmit minūtes uzvarēt ar rezultātu 7:1 un spēles beigās svinēt uzvaru ar rezultātu 34:30.

Lielisku spēli HK Ogre/Miandum komandā aizvadīja Artis Kurmēns, gūdams 14 vārtus. Pa 6 vārtiem mūsu komandā guva Artis un Arvis Laganovski. Celtnieks komandas rindās rezultatīvākais ar 8 vārtiem bija Aivars Čikuts.

Ogre/Miandum – Celtnieks Rīga 34:30 (16:16)

Ogre/Miandum: Kurmēns 14/4,Arvis Laganovskis 6/2, Artis Laganovskis 6, Dāvidnieks 4, Želna 2, Strazdiņš 1, Bauze 1.

Celtnieks Rīga: Čikuts 8, Eglītis 6, Malahovs 5, Leja 4, Maslaks 3/1, Jablonskis 2, Sasuļins 1, Lejnieks 1.