Noderīgas saites:

HK "Ogre Juniors" preses dienests
  Publicēts: 2014-11-13  10:41:00 /

Ziņot redakcijai

Vakar, 12.novembrī, kārtējo Latvijas Hokeja čempionāta Virslīgas spēli aizvadīja komanda "Ogre/Sāga 97", kas viesojās pie turnīra līderiem – HK "Liepājas" hokejistiem. Ogres jauniešiem izdevās izvirzīties vadībā un tur atrasties pusi spēles laika, mača otrajā pusē liepājnieki spēja atspēlēties uz sagādāt mūsu komandai zaudējumu ar 2:9.

Ogres hokejisti, kuru lielākā daļa ir junioru vecumā un pat jaunāki, maču pret Liepājas komandu sāka ļoti apņēmīgi un veiksmīgi – jau 16.sekundē pēc Erlenda Kļaviņa un Ērika Žohova piespēles vārtus guva Juliāns Misjus, izvirzot ogrēniešus vadībā ar 1:0. Pusminūti pirms pirmās trešdaļas beigām uzbrukumā izcēlās Ēriks Žohovs, kurš ne vien atņēma mājiniekiem ripu, bet arī raidīja HK "Liepāja" vārtos – 2:0.

Tikai otrajā periodā čempionāta līderi sāka atgūties no šoka – 26.minūtē laukuma saimnieki guva pirmos vārtus (1:2), bet 30.minūtē, spēlējot skaitliskajā vairākumā, panāca izlīdzinājumu – 2:2. Vadībā ar 3:2 Liepājas komanda izvirzījās jau nākamajā vidū, bet cīņas turpinājumā ar savu pieredzi, meistarību un fizisko pārākumu sagādāja pamatīgi daudz darba "Ogres/Sāgas 97" aizsardzības līnijai un vārtsargam. Pēc otrā perioda laukuma saimnieki atradās vadībā ar 7:2, bet pēdējā trešdaļā iemeta vēl divus golus – 9:2.

Spēles protokols:

"Ogre/Sāga 97", kas ir Virslīgas debitante, turnīra tabulā ar 4 punktiem joprojām ieņem 6.vietu. Nākamo maču jaunie hokejisti aizvadīs jau sestdien, 15.novembrī, kad Vidzemes ledus hallē spēkosies ar otru Ogres komandu – HK "Kurbads". Spēles sākums pulksten 15.30, ieeja – bez maksas.