Noderīgas saites:

Fakti.lv
  Publicēts: 2014-11-06  18:01:00 /

Ziņot redakcijai

Trešdien savā laukumā ļoti svarīgā cīņā HK Ogre tikās ar Jūrmalas Sports komandu, ar kuru allaž bijuši ļoti saspringti mači, un izdevās izcīnīt grūtu uzvaru ar rezultātu 22:20(10:13).

Spēli labāk iesāka Ogres handbolisti, izvirzoties vadībā ar rezultātu 2:0 un mazliet vēlāk pēc Arta Kurmēna raidījuma arī ar 4:1. Ar to arī ogrēniešu uzbrukums uz kādu laiku arī apstājās un nākamo astoņu minūšu laikā vārtus guva tikai jūrmalnieki, pārņemot spēles vadību - 6:4 viesu labā. Pirmā puslaika turpinājumā viesi no Jūrmalas izskatījās mazliet labāk un HK Ogre/Miandum nekādīgi neizdevās rezultātu izlīdzināt. Jāatzīst, ka ļoti daudz tika grēkots tieši uzbrukumā - ogrēnieši pieļāva pārāk daudz tehniskās kļūdas, bet Jūrmalas handbolisti ļoti pacietīgi spēlēja uzbrukumā, kas nesa augļus un pirmo puslaiku noslēdza savā labā ar rezultātu 13:10.

Otro puslaiku HK Ogre iesāka vairākumā un jau no pirmajām minūtēm sāka samazināt rezultāta starpību un puslaika 5.minūtē pēc Dzintara Dravnieka vārtiem panāca neizšķirtu, bet vēl pēc minūtes Arvis Laganovskis panāca jau 15:14 Ogres komandas labā. Jāatzīmē arī lieliskā Ogres spēlējošā trenera Andra Molotanova darbība vārtos šajās minūtēs, kā arī visā otrā puslaika garumā. Spēles 43.minūtē ogrēnieši panāca jau 17:14 un lielāko puslaika daļu turējās vismaz divu vārtu atstatumā no pretinieka, tomēr Jūrmalas Sports handbolisti nepadevās un četras minūtes līdz mača beigām prata pietuvoties līdz vienu vārtu atstatumam - 21:20. Šāds rezultāts saglabājās arī minūti līdz spēles beigām, kad tiesneši nozīmēja 7m metru soda metienu pret pārkāpumu pret Arti Kurmēnu. Diemžēl Arvja Laganovska izpildītais soda metiens trāpīja pa vārtu stabu, saglabājot intrigu par spēles uzvarētāju, taču lieliski vārtos nospēlēja Andris Molotanovs, atvairot pretinieku metienu no labas pozīcijas, bet pēdējās spēles sekundēs vārtus vēl guva Artis Kurmēns, nodrošinot svarīgu uzvaru HK Ogre/Miandum komandai ar rezultātu 22:20.

Pēc šīs uzvaras turnīra tabulā ar izcīnītiem 8 punktiem sešās spēlēs Ogres handbolisti nostiprinājušies 2.vietā, atpaliekot tikai no čempioniem Dobeles Tenax handbolistiem, kuri ir uzvarējuši visās 5 spēlēs šosezon.

Mūsu komandā rezultatīvākie spēlē pret Jūrmalu bija Arvis Laganovskis ar 6 vārtiem, 5 vārtus guva Artis Laganovskis, bet pa 4 vārtiem Arnolda Straumes un Arta Kurmēna kontā. Pretiniekiem 6 vārtus guva Latkovskis.

Nākamo spēli HK Ogre/Miandum aizvadīs 16.novembrī, izbraukumā tiekoties ar Vaiņodes komandu.