Noderīgas saites:

HK "Ogre Juniors" preses dienests
  Publicēts: 2014-09-29  19:41:00 /

Ziņot redakcijai

Latvijas Hokeja čempionāta Virslīgas debitante "Ogre/Sāga 97", pēc pirmā panākuma sajutusi uzvaras garšu, pagājušās nedēļas nogalē bija ļoti tuvu vēl vienai rezultatīvai spēlei. Jaunie ogrēnieši Vidzemes ledus hallē uzņēma krietni pieredzējušākos HK "Zemgale/LLU" (Jelgava) hokejistus, kam piekāpās tikai ar 4:5.

Spēles rezultātu jau 2.minūtē atklāja jelgavnieki (0:1), bet 7.minūtē viesi guva vēl vienus vārtus – 0:2. "Ogre/Sāga 97" ar rezultatīvu metienu atbildēja 12.minūtē, kad komamdas kapteinis Mārtiņš Dzierkals pēc Ērika Žohova piespēles realizēja skaitlisko vairākumu – 1:2. 17.minūtē "Zemgale/LLU" guva jau trešos vārtus (1:3), bet jau pēc minūtēs ogrēnieši rezultāta starpību atkal samazināja – 2:3, vārtus pēc Erlenda Kļaviņa un Vladislava Kuncēviča piespēlēm guva Mikus Potāpovs.

Otro periodu veiksmīgāk sāka "Ogre/Sāga 97" – 22.minūtē Kristaps Liepa pēc Martina Vilmaņa piespēles panāca izlīdzinājumu – 3:3. 33.minūtē ogrēnietis Roberts Baranovskis pārtvēra ripu un vadībā ar 4:3 izvirzīja mūsu komandu. Ogres hokejistu prieki gan nebija ilgi – 34.minūtē viesi atbildēja ar precīzu metienu, atjaunojot neizšķirtu rezultātu – 4:4. Spēles uzvarētājs tika noskaidrots pēdējā trešdaļā – 49.minūtē vārtus guva jelgavnieki, kuri savu minimālo pārsvaru nosargāja līdz mača beigām, sagādājot ogrēniešiem zaudējumu ar 4:5.

"Ogre/Sāga 97" – HK "Zemgale/LLU" 4:5 (2:3, 2:1 0:1)
Vārti: 1:28 Freimanis (Grīnbergs, Jansons) 0:1, 6:03 Grīnbergs (Bullītis) 0:2, 11:13 Dzierkals (Žohovs, vair.) 1:2, 16:17 Grauds (Feoktistovs, Ziemiņš, vair.) 1:3, 17:27 Potāpovs (Kuncēvičs, Kļaviņš) 2:3, 21:24 Liepa (Vilmanis) 3:3, 32:06 Baranovskis 4:3, 33:52 Ziemiņš (Lavrovs) 4:4, 48:27 Ziemiņš (Lavrovs, Feoktistovs) 4:5.
Soda minūtes: 14:18
Vārtsargi: Suvorovs - Nuka (Konrāds 36:55)

Nākamo spēli ogrēnieši aizvadīs trešdien, 1.oktobrī, kad viesosies pie HK "Liepāja" hokejistiem, sākums pulksten 18.30.