Noderīgas saites:

HK "Ogre Juniors" preses dienests
  Publicēts: 2014-09-22  08:01:00 /

Ziņot redakcijai

Aizvadītās nedēļas nogalē pirmo uzvaru izcīnīja Latvijas Hokeja čempionāta Virslīgas debitante "Ogre/Sāga 97", kas savā laukumā ar 11:6 sakāva "HASC Jūrmala" hokejistus. 5 (2+3) punktus guva ogrēniešu rezultatīvākais spēlētājs Mārtiņš Dzierkals.

Kā Ogres, tā arī Jūrmalas komandās ir daudz gados ļoti jaunu hokejistu, tāpēc tikai likumsakarīgi, ka čempionāta pirmajās spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi. Toties sestdienas mačā, kas notika Vidzemes ledus hallē, vienai no sāncensēm bija jāgūst pirmā uzvara. Spēles rezultātu jau 37.minūtē atklāja "Ogre/Sāga 97", kuras labā vārtus guva Mikus Potāpovs – 1:0. Cīņas turpinājumā laukumā bija vērojama ļoti sīva spēkošanās – pēc pirmā perioda rezultātu tablo ziņoja par kaujiniecisku neizšķirtu (3:3), neizšķirts (5:5) bija arī otrās trešdaļas vidū.

Sākot ar mača 29.minūti ogrēniešiem padevās varens izrāviens – līdz otrajam pārtraukumam mūsu hokejisti guva veselus piecus bezatbildes vārtus, trīs no tiem – spēlējot skaitliskajā vairākumā (10:5). Jāsaka, ka šajā laikā laukumā netūka asumu un pat kautiņu, par to liecina arī noraidījumu skaits – otrajā periodā abas komandas kopumā nopelnīja 32 soda minūtes, bet visā spēlē – 50 minūtes.

Pēdējā trešdaļā "Ogre/Sāga 97" un "HASC Jūrmala" apmainījās ar vārtu guvumiem, visā spēlē ar 11:6 uzvarēja ogrēnieši, svinot pirmo uzvaru Virslīgā komandas vēsturē. Mūsu komandā ar rezultativitāti izcēlās: Mārtiņš Dzierkals 5 (2+3), Dmitrijs Seļutins 4 (3+1), Kristaps Jaunozoliņš 3 (2+1), Juliāns Misjus 3 (1+2), Ēriks Žohovs 2 (1+1), Pauls Austris Akmentiņš 2 (0+2), Eduards Fjodorovs 2 (0+2), Aksels Zeile 1 (1+0), Mikus Potāpovs 1 (1+0), Roberts Baranovskis 1 (0+1), Kristaps Liepa 1 (0+1), Erlends Kļaviņš 1 (0+1).

Turnīra tabulā "Ogre/Sāga 97" pēc šī panākuma pakāpās uz 6.vietu. Nākamo spēli ogrēnieši aizvadīs sestdien, 27.septembrī, kad Vidzemes ledus hallē uzņems HK "Zemgale/LLU" hokejistus, sākums pulksten 15.00.