Noderīgas saites:

Ogres novada domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
  Publicēts: 2014-08-05  08:30:00 /

Ziņot redakcijai

1.un 2.augustā Ogres stadionā pulcējās valsts labākie vieglatlēti, lai sacenstos par uzvaru Latvijas čempionātā.

Ogres novada sporta centra sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību noorganizētajās sacensībās pie medaļām tika arī mājinieki – pa bronzai izcīnīja garo distanču skrējējs Rolands Kaimiņš un augstlēcēja Undīne Dindune.

Ogrēnietis Rolands Kaimiņš (treneris Georgs Gutpelcs) bronzu ieguva 5000 m skrējienā, kurā uzrādīja rezultātu 15:19.82 min, bet Undīne Dindune (treneris Juris Iklāvs) bronzu saņēma par augstlēkšanas sektorā 1.80 m augstumā pārvarētu latiņu.

5000 m skrējienā piedalījās vēl četri mūsējie – ogrēnietis Valdis Ņilovs ierindojās 9.vietā, ogresgalietis Jānis Gailis – 8.vietā, ogrēnietis Normunds Runčs – 7.vietā, bet ogrēniete Agnese Pastare sieviešu konkurencē finišēja 4.vietā.

100 m sprinta finālā iekļuva suntažniece Sabīne Damane, viņai 7.vieta. 100 m un 200 m skrēja ogrēnietis Aivis Plotiņš – īsākajā distancē viņam 27.vieta, garākajā – 20.vieta.

Divi ogrēnieši startēja diska mešanas sacensībās. Dārta Dindune ieņēma 4.vietu, bet Artūrs Priževoits – 11.vietu.

Latvijas čempionāts vieglatlētikā Ogres stadionā norisinājās lieliskos laika apstākļos. Ogres novada sporta centrs jau kārtējo reizi nodemonstrēja, ka arī valsts mēroga sacensības spēj sarīkot visaugstākajā līmenī. Latvijas čempionātu vieglatlētikā atbalstīja Ogres novada pašvaldība un SIA "Fazer Latvija".