Fakti.lv
  Publicēts: 2014-01-20  13:10:00 /

Ziņot redakcijai

Lielvārdes novada čempionāta basketbolā otrais aplis sācies bez pārsteigumiem.

Vispirms Elvi/Lielvārde basketbola komanda nedeva nekādu cerību BK Jumpravai, ja vēl pirmajā ceturtdaļā mazrezultatīvās spēles sākumā (pirmais grozs tika gūts tikai ceturtajā minūtē) jumpravieši vēl izrādīja pretošanos pirmo ceturtdaļu noslēdzot ar -1 (12:13), tad turpinājumā laukumā dominēja turnīra līderi  Elvi/Lielvārde izcīnot pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 64: 36 Lielisks laukumā bija florbola treneris Iļja Nazarovs, kurš lieliski cīnījās zem groziem un ar 14. gūtajiem punktiem bija viens no labākajiem komandā.

Punktu guvēji Elvi/Lielvārde: Iļja Nazarovs 14, Lauris Krūmiņš 14, Edgars Grazde 10, Māris Balodis 9, Elvijs Ermanovskis 6  Dainis Tūtāns 6,Valdis Pikšēns 3 , Jānis Badūns 2
Trīspunktnieki- 4,  piezīmes- 5
Punktu guvēji BK Jumprava:  Mārtiņš Grīmanis 10, Toms Freimanis 8, Gatis Strautmanis 7, Andris Krūklis 5, Ģļebs Peško 3 , Mārtiņš Lasis 3
Trīspunktnieki- 5,  piezīmes- 13

Dienas otrajā spēlē tikās LNSKF ar Lāčplēsi, jāpiebilst, ka LNSKF cīnās par pēdējo iespēju iekļūt izslēgšanas spēlēs, tāpēc ļoti viņiem nepieciešamas uzvaras. Aukstais laiks, komandai nebija nācis pa labu, jo sastāvs uz spēli nebija tas labākais nebija ieradušies visi spēlētāji (šoreiz abām komandām). Spēlēs gaita parādīja, ka „Lāčplēsis” ir sava nosaukuma cienīgs uzvarot spēlē ar rezultātu 90:62, kas vēl jo vairāk sarežģīja pretinieku iespēju iekļūt starp četrām labākajām komandām, jo jāsāk cerēt arī uz konkurentu neveiksmēm.

Punktu guvēji LNSKF: Juris Ārājs 26,Edmunds Bērziņš 18, Sergejs Morozovs 9, Edgars Sproģis 9,
Trīspunktnieki- 5,  piezīmes- 16
Punktu guvēji Lāčplēsis: Agris Pikšēns 26, Toms Vaišļa 20,Rolands Mežapuķe 18, , Didzis Mežjānis 16, Jānis Celherts 6 , Toms Dīdemanis 4,
Trīspunktnieki- 5,  piezīmes- 11

Trešajā un dienas pēdējā spēlē laukumā devās Lielvārdes novada sporta centra komanda ar mājiniekiem BK Jumprava, jumpravieši pozitīva rezultāta gadījumā būtu jau nodrošinājuši savu dalību izslēgšanas spēlēs. Pirmajā aplī ļoti rezultatīvā spēlē uzvaru ar +5 svinēja Sporta centra  komanda. Arī šo spēli viņi uzsāka daudz apņēmīgāk, mājinieki iešūpojās daudz lēnāk, bet pretiniekiem daudz atrauties neļāva. Īsti spēlējamā diena nebija sporta centra komandas trenerim Pēterim, kura devums komandai šoreiz tikai 7 punkti. Toties nepaturams bija LNSC „leģionārs” Jānis Priliņš 51 punkts( turnīra rekords vienā spēlē). Lai arī pēdējā ceturtdaļā BK Jumprava rezultātu līdzsvaroja 53:53 galotnē smagu uzvaru sev izcīnīja Sporta centra komanda ar rezultātu 78:70

Punktu guvēji Lielvārdes novada sporta centrs: Jānis Priliņš 51, Valters Senka 16,Pēteris Tomsons 7, Ričards Didriksons 2 , Artūrs Pokšāns 2,
Trīspunktnieki- 6,  piezīmes- 9

Punktu guvēji BK Jumprava:  Andris Krūklis 22,Mārtiņš Grīmanis 15 Mārtiņš Jansons 15, Toms Freimanis 7, Gatis Strautmanis 6, Ģļebs Peško 2 , Mārtiņš Lasis 2, Uldis Vrubļevskis 1