Noderīgas saites:

Andris Poznaks
  Publicēts: 2013-11-17  18:11:00 /

Ziņot redakcijai

Sestdien, atklājot jauno Salaspils halli, HK Ogre tikās ar mājiniekiem LAT-96 vienību un ļoti vāji aizvadot visu spēli, piekāpās ar rezultātu 21:25 (10:12).

Šajā mačā diskvalifikācijas dēļ nevarēja piedalīties Arnolds Straume, kā arī dažādu iemeslu dēļ palīdzēt nevarēja vēl divi ogrēniešu pamatsastāva spēlētāji - Iļja Želna un Jānis Bauze, kas arī atspoguļojās komandas sniegumā.

Spēle iesākās diezgan nerezultatīvi. Ogre nekādīgi nevarēja veiksmīgi noslēgt uzbrukumus un spēles 10.minūtē LAT-96 komanda bija izvirzījusies vadībā ar rezultātu 4:2. Puslaika turpinājumā HK Ogre visu laiku atradās iedzinējos ar vairāku vartu deficītu. Pēc Toma Lielā realizetā 7m soda metiena spēles 26.minūtē ogrēniešu pretinieki panāca četru vārtu pārsvaru - 11:7. Līdz puslaika beigām Ogrei izdevās šo deficītu samazināt līdz 10:12, kā arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Otrā puslaika sākumā vairākas reizes ogrēniešiem izdevās pietuvoties līdz vienu vārtu atstatumam, taču tuvāk šajā spēlē pretinieki Ogri nepielaida. HK Ogre turpināja uzbrukuma nerealizēt labas vārtu gūšanas iespējas, bet LAT-96 spēlētāji veiksmīgi izspēlēja savus uzbrukumus līdz labām metienu pozīcijām ko arī realizēja. Spēle noslēdzās ar rezultātu 25:21 mājinieku komandas LAT-96 labā. Rezultatīvakais HK Ogre rindās ar 8 vārtiem bija Arvis Laganovskis.

Nakamo spēli HK Ogre aizvadīs sestdien, 23.novembrī plkst. 19.00 Ogres SC, tiekoties ar HK Vaiņode handbolistiem.