Noderīgas saites:

ogresfakti
  Publicēts: 2013-10-15  06:47:00 /

Ziņot redakcijai

Sestdien, 12.oktobrī savā laukumā HK Ogre uzņēma Stopiņu NHK komandu un svinēja pirmo uzvaru šosezon Latvijas virslīgas čempionātā, pārspējot Stopiņu handbolistus ar rezultātu 32:30 (19:15).

Pirmais puslaiks iesākās diezgan līdzīgi un, kad bija nospēlēta gandrīz puse no pirmā puslaika, rezultāts bija neizšķirts 7:7. Puslaika turpinājumā, galvenokārt pateicoties Arnolda Straumes, kurš šosezon aizvadīja pirmo spēli pēc traumas sadziedēšanas, rezultatīvai spēlei izdevās izvirzīties vadībā ar četru līdz piecu vārtu pārsvaru un puslaiku noslēgt savā labā - 19:15.

Otrais puslaiks iesākās ar vairākiem veiksmīgiem viesu komandas uzbrukumiem, kā rezultātā viņi spēja pietuvoties līdz 18:19. Puslaika turpinājumā HK Ogre atkal izdevās izrāviens un 12 minūtes līdz spēles beigām rezultāts jau bija 28:21 ogrēniešu labā. Pēdējās minūtes Ogre nospēlēja nedisciplinēti, nopelnot vairakus noraidījumus, kā arī pieļaujot lielu daudzumu tehnisko kļūdu, kas atspoguļojās arī uz rezultāta tablo - spēles beigās tikai +2 - 32:30 Ogres komandas labā. Jāpiebilst, ka šajā spēlē traumas dēļ nevarēja piedalīties Arvis Laganovskis.

Rezultatīvakais HK Ogre komandā ar 10 vārtiem bija Arnolds Straume, 8 vārti Dzintara Dravnieka kontā, bet pa 5 guva Jānis Avotiņš un Sandis Lepers. Pretiniekiem 8 vārtus guva Raivis Pētersons.

Nākamo spēli virslīgā HK Ogre aizvadīs 20.oktobrī, izbraukumā tiekoties ar pašreizējo čempioni Ludzas Latgols komandu.

HK Ogre - Stopiņu NHK 32:30 (19:15)

Ogre: Straume 10, Dravnieks 8, Lepers un Avotiņš 5, Želna 2, Mancurovs un Abiks 1.

Stopiņu NHK: Pētersons 8, Koroļkovs 6, Čerņevskis 5, Lazda 4, Petrovs 3, Savickis 2, Abramovs un Pauniņš 1.