Noderīgas saites:

Hokeja klubs "Ogre"
  Publicēts: 2013-04-19  07:15:00 / Sports

Ziņot redakcijai

Svētdien, 21.aprīlī, plkst. 17:30 Rīgā, Krustabaznīcas ielā 9 ASK sporta zālē, Latvijas handbola virslīgas ceturtdaļfināla atbildes spēlē HK Ogre tiksies ar ASK/LU handbolistiem.

13.aprīlī Ogrē notika ceturtdaļfināla pirmā spēle, kur pilnu tribīņu priekšā ļoti aizraujošā un līdzīgā spēlē HK Ogre izdevās pārspēt ASK/LU komandu ar rezultātu 26:25(10:10). Lai tiktu nākamajā kārtā, ir jāuzvar 2 spēļu summā, tāpēc nekāds lielais handikaps pirms atbildes spēles HK Ogre nav un noteikti ir jācenšas noskaņoties uz uzvaru gan šajā spēlē, gan arī visā sērijā. Pirms atbildes spēles HK Ogre komandā traumēto nav un visi būs gatavi cīņai šajā svarīgajā spēlē par tikšanu labāko četriniekā. Atgādinam, ka ASK/LU - HK Ogre ceturtdaļfināla pāra uzvarētājs pusfinālā tiksies ar Dobeles Tenax, kas pēc regulārā čempionāta ierindojās 2.vietā aiz pašreizējiem čempioniem Latgols handbolistiem no Ludzas.

Paralēli ASK/LU - HK Ogre spēlēm norisinās arī otrs ceturtdaļfināla duelis, kurā LSPA/NB-SAN komanda tiekas ar Vaiņodes vienību. Komandu pirmajā spēlē, kas norisinājās LSPA komandas mājvietā ASK zālē, uzvaru ar rezultātu 30:21 svinēja mājinieki un pirms atbildes spēles Vaiņodē ir ļoti labā pozīcijā, lai kvalificētos pusfinālam pret pašreizējo čempioni Latgols komandu no Ludzas, kas uzvarēja šī gada regulāro čempionātu.

ASK/LU - HK Ogre atbildes spēli no ASK sporta zāles ir plānots rādīt arī Sportacentrs.com TV kanālā, taču līdzjūtēji noteikti tiek aicināti uz zāli atbalstīt HK Ogres komandu klātienē un sniegt tādu pašu skaļu atbalstu kāds bija pirmajā spēlē Ogrē.