Noderīgas saites:

HK Ogre
  Publicēts: 2013-04-16  12:49:00 / Sports

Ziņot redakcijai

Sestdien savā laukumā Latvijas handbola virslīgas ceturtdaļfināla mačā ar rezultātu 26:25(10:10) uzvarējām ASK/LU komandu.

Spēli labāk iesākām mēs un spēles 3.minūtē pēc diviem Arvja Laganovska rezultatīviem metieniem izvirzījamies vadībā ar rezultātu 2:0, bet spēles 10.minūtē izvirzījāmies vadībā jau ar rezultātu 5:2. Turpinājumā mūsu uzbrukumi izrādījās nesekmīgi, lielākoties pateicoties lieliskai pretinieku vārtsarga Ata Kociņa spēlei un spēles 15.minūtē viesi no Rīgas prata rezultātu izlīdzināt - 5:5, bet spēles 22.minūtē jau izvirzīties vadībā ar 2 vārtu pārsvaru - 6:8. Līdz puslaika beigām mums izdevās sadeldēt rezultāta starpību un 30 sekundes līdz puslaika beigām pēc Arnolda Straumes gūtajiem vārtiem atgūt vadību - 10:9. Pēdējais uzbrukums puslaikā piederēja ASK/LU vienībai un līdz ar puslaika beigu sirēnu viņi prata gūt vārtus un noslēgt puslaiku neizšķirti - 10:10.

Otro puslaiku iesākām ar Arvja Laganovska gūtajiem vārtiem, taču tad četras reizes pēc kārtas precīzs bija Arturs Lazdiņš un ASK komanda panāca jau 3 vārtu pārsvaru - 11:14. Spēles turpinājumā mums pakāpeniski izdevās samazināt starpību rezultātā un 20 minūtes līdz spēles beigām rezultāts atkal neizšķirts - 15:15. Turpinājumā spēle ritēja punkts punktā un nevienai komandai neizdevās atrauties vairāk par vieniem vārtiem, līdz 10 minūtes līdz spēles beigām mums izdevās neliels izrāviens un izvirzījāmies vadībā ar 3 vārtu starpību - 23:20. Veiksmīgi iesākto pēdējās 10 minūtēs mums neizdevās turpināt - ASK/LU komanda līdz spēles beigām prata samazināt rezultāta starpību un pirms atbildes spēles, kas notiks Rīgā, 21.aprīlī plkst. 17:30 ASK sporta zālē, mums ir 1 vārtu pārsvars pēc pirmās spēles - 26:25. Rezultatīvākie mūsu komandā bija Arvis Laganovskis un Arnolds Straume, kuri katrs guva pa 7 vartiem, bet ASK/LU rezultatīvākais ar 9 gūtiem vārtiem bija Artūrs Lazdiņš.

Liels paldies visiem skatītājiem, kas ļoti lielā skaitā bija atnākuši atbalstīt mūs un palīdzēja izcīnīt tik ļoti svarīgo uzvaru. Gaidīsim Jūsu atbalstu arī nākamajā spēlē Rīgā, ko tāpat kā maču no Ogres pārraidīs arī Spartacentrs TV kanāls.

HK Ogre – ASK/LU 26:25 (10:10)

Ogre: Laganovskis 7/3, Straume 7, Dravnieks 4, Mancurovs 3, Želna 2, Lablaiks 1, Pozņaks 1, Abiks 1.
ASK/LU: Lazdiņš 9, Reniņš 5, Ciematnieks 5, Bāliņš 3, Bārbals 2, Šnēvelis 1.