Noderīgas saites:

Andris Poznaks
  Publicēts: 2013-02-11  13:10:00 / Sports

Ziņot redakcijai

Sestdien, 9.februārī savā laukumā uzņēmām LSPA/NB-SAN handbolistus un izcīnījām svarīgu uzvaru ar rezultātu 33:28(17:14).

Mūsu pretinieki šajā spēlē nespēlēja savā spēcīgākajā virknējumā - traumu vai citu apstākļū dēļ viesiem no Rīgas nepiedalījās Andis Ērmanis, Helmuts Tihanovs, Guntars Lejnieks un Artis Kurmēns. Dienu pirms šīs spēles LSPA komanda jau bija aizvadījusi spēli pret RTU komandu un arī novājinātā sastāvā prata izcīnīt pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 34:20. Jāpiemin, ka arī mēs nespēlējām pilnā sastāvā - no traumas vēl nav atguvies Andrejs Mancurovs un iztrūka arī mūsu galvenais treneris Andris Molotanovs, kurš ar meiteņu jauniešu komandu bija devies uz sacensībām Ludzā.

Pašu spēles sākumu labāk iesākām mēs, izvirzoties vadībā ar pāris vārtu pārsvaru, taču puslaika vidū LSPA komanda mūs panāca un izvirzījās vadībā ar rezultātu 7:6. Tā arī bija pēdējā reize šajā mačā, kad pretinieki bija vadībā. Mēs veicām 5-0 izrāvienu un izvirzījāmies vadībā ar rezultātu 11:7. Puslaika turpinājumā pārmaiņus vārtus guva abas komandas un mēs turējāmies vadībā ar 3-4 vārtu pārsvaru. Pašā puslaika izskaņā mums bija iespēja panākt 5 vārtu pārsvaru, taču Arvja Laganovska izpildīto metienu atvairīja Raitis Puriņš un ar precīzu piepēli ātrajā uzbrukumā atrada Arvja brāli Arti, kurš līdz ar puslaika beigām uzstādīja tā galarezultātu - 17:14 HK Ogre labā.

Otrā puslaika sākumā mums vairākkārt neizdevās uzbrukumi, uz ko pretinieki atbildēja ar vairākiem ātriem pretuzbrukumiem un spēja izlīdzināt rezultātu - 18:18, uz ko mūsu treneris Andris Sosnars reaģēja ar minūtes pārtraukumu. Pēc minūtes pārtraukuma mums izdevās saņemties un atgūt vadību šajā spēlē. Līdz puslaika vidum mēs turpinājām palielināt pārsvaru un spēles 17.minūtē sasniedzām lielāko pārsvaru šajā mačā - 27:21. LSPA/NB-SAN komanda gan negrasījās padoties un apmēram 5 minūtes līdz spēles beigām atjaunoja intrigu šajā spēlē, samazinot rezultāta starpību līdz 2 vārtu pārsvaram - 27:29, taču turpinājumā divreiz rezultatīvi nospēlēja Arvis Laganovskis, 3 minūtes līdz spēles beigām atjaunojot 4 vārtu pārsvaru - 31:27 un noņemot šaubas par mača uzvarētāju. Pēdējās trīs minūtēs nekas daudz nemainījās un spēli noslēdzām ar 5 vārtu pārsvaru - 33:28(17:14). Rezultatīvākais mūsu komandā ar 14 gūtajiem vārtiem bija Arvis Laganovskis, bet 8 vārtus guvā Arnolds Straume. Pretiniekiem 7 vartus guva Rihards Leja, bet 6 Artis Laganovskis.

Pēc šīs uzvaras mēs vēl vairāk esam nostiprinājušies otrās grupas 2.vietā par 3 punktiem apsteidzot Jūrmalas Sports un RTU vienības. Nākošo spēli aizvadīsim jau šo trešdien pulksten 19:30, savā laukumā uzņemot RVR/Garšu darbnīca komandu, kas līdz šim čempionātā punktus vēl nav izcīnījusi. Liels paldies kuplajam skatītāju pulkam, kas mūs skaļi atbalstījā cīņā ar LSPA vienību un tiekat laipni aicināti arī uz trešdienas spēli.

HK Ogre – LSPA/NB SAN 33:28 (17:14)
Ogre: Laganovskis 14/4, Straume 8, Dravnieks 6, Želna 2, Pozņaks, Bauze un Avotiņš 1.
LSPA/NB SAN: Leja 7, Laganovskis 6, Blome 5, Rūtiņš 5/2, Vimbulis 4, Čikuts 1.