Noderīgas saites:

ogresnovads.lv
  Publicēts: 2012-10-04  19:00:00 / Sports

Ziņot redakcijai

30.septembrī notika pirmais Rēzeknes pusmaratons. Jauno sacensību vēsturē sevi ierakstīja ogrēnieši Renārs Roze un Kristaps Kaimiņš, kuri bija absolūti ātrākie galvenajā distancē, informē Inesis Babāns.

Varēja just, ka rēzeknieši ir pacentušies, sagaidot viesus un radot skriešanas svētkus savējiem - pasākumā bija iesaistīta gan pašvaldības policija, gan zemessargi, gan valsts policijas darbinieki, gan kultūras nama darbinieki un brīvprātīgie. Bija padomāts arī par solīdām balvām uzvarētājiem. Tikai viena maza ķibelīte, kā jau Latvijā parasts - organizatoriem pirmajā reizē nebija izdevies precīzi izmērīt pusmaratona distanci,  kas izrādījās apmēram par  puskilometru īsāka un tādēļ visiem "jaunu personisko rekordu" īpašniekiem jāpagaida līdz nākamajam gadam. Kopumā pasākums jāuzskata par izdevušos un īpašs prieks par mūsējiem: Renārs Roze pusmaratona distanci noskrēja 1:10:45.25 stundās, nākamais aiz viņa ar rezultātu 1:12:26.85 h finišēja Kristaps Kaimiņš. Abi ogrēnieši uzvarēja savās vecuma grupās, attiecīgi – V20 un V30.

12.6 km distancē grupā S4 3.vietu izcīnīja ogrēniete Mudīte Rītere, bet grupā V1 uzvarēja ogrēnietis Jēkabs Belevičs. Bērnu skrējienā grupā VB2 2.vietā ierindojās Jēkaba brālis Justs Belevičs.